Skuteczne oczyszczanie skóry – Mikrodermabrazja diamentowa

 

Zmarszczki, przebarwienia, łojotok, rozstępy, sucha bądź wiotka skóra są Twoim utrapieniem? Wybierz się na zabieg mikrodermabrazji diamentowej do salonu kosmetycznego w Zielonej Górze. Przywróć skórze optymalne nawilżenie i napięcie oraz popraw jej kondycję.

 

Co to jest mikrodermabrazja diamentowa?

W salonie kosmetycznym Visage Zielona Góra mamy wiele metod oczyszczania skóry. Jedną ze skuteczniejszych metod głębokiego złuszczania naskórka jest mikrodermabrazja diamentowa. Do jego wykonania używamy specjalnych głowic, które są zakończone warstwą diamentu oraz pompy, która zasysa złuszczony martwy naskórek. Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg pielęgnacyjny twarzy, jednak znajduje on także zastosowanie na innych partiach ciała.

 

Mikrodermabrazja diamentowa wskazania

To doskonałe rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn ze skórą problematyczną. Mikrodermabrazja diamentowa świetnie sprawdzi się do naprawy skóry po opalaniu. To metoda niwelowania przebarwień skóry. Jednak z jej dobroczynnych właściwości skorzystać mogą także osoby z tłustą, suchą bądź łojotokową skórą oraz z tendencją do powstawania rozstępów. Pozwala obkurczyć    rozszerzone pory, usunąć zaskórniki czy wygładzić i poprawić sprężystość, a także nawilżenie skóry.

 

Mikrodermabrazja diamentowa efekty:

 • rozjaśnia przebarwienia,
 • oczyszcza pory,
 • nawilża skórę,
 • usuwa zaskórniki,
 • wygładza zmarszczki mimiczne,
 • redukuje blizny,
 • napina skórę,
 • zmniejsza łojotok,
 • reguluje wydzielanie sebum,
 • poprawia sprężystość skóry,
 • zmniejsza rozstępy.

 

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej krok po kroku

Po usunięciu makijażu i przygotowaniu skóry do zabiegu w salonie kosmetycznym Visage w Zielonej Górze stopniowo usuwamy wierzchnie warstwy naskórka z wybranej partii ciała. W ten sposób skóra zostaje pobudzona do regeneracji i odbudowy. Następuje oczyszczenie porów skóry oraz usunięcie martwych komórek naskórka. W efekcie poprawia się ukrwienie skóry, zyskuje ona jednolity i zdrowy koloryt. Po wykonaniu zabiegu mikrodermabrazji diamentowej skóra jest nawilżona, gładka i napięta. Jest to szybka metoda, która nie niesie ryzyka wystąpienia działań niepożądanych. Zabieg głębokiego oczyszczania skóry z wykorzystaniem mikrodermabrazji diamentowej trwa maksymalnie 40 minut. Bezpośrednio po jego wykonaniu skóra może być zaczerwieniona, dlatego nie jest to najlepszy zabieg bankietowy. Zaczerwienienie powinno ustąpić w ciągu 48 godzin po wykonaniu mikrodermabrazji diamentowej.

 

Pielęgnacja skóry po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej

Po wykonaniu zabiegu mikrodermabrazji diamentowej niezwykle istotna jest troskliwa pielęgnacja i ochrona skóry przed wpływem promieni słonecznych oraz innych czynników zewnętrznych. Ponadto lepiej w tym czasie zrezygnować z makijażu, sauny, solarium czy kąpieli w basenie z wodą chlorowaną. Po mikrodermabrazji diamentowej zaleca się nawilżać organizm poprzez spożywanie większej ilości wody.

 

Mikrodermabrazja diamentowa przeciwwskazania

Jeśli masz zmiany ropne bądź trądzik różowaty, wówczas lepiej zrezygnować z zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Wśród przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu wylicza się także choroby bakteryjne i wirusowe czy przerwanie ciągłości skóry. Również posiadacze skóry wrażliwej i naczyniowej nie powinni korzystać z mikrodermabrazji diamentowej. W przypadku: stanów zapalnych skóry, łuszczycy, skłonności do bliznowców i rumienia, także lepiej zrezygnować z tego zabiegu. Nie jest to odpowiedni zabieg dla osób z widocznymi rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, nowotworami skóry. Nie powinny z niego korzystać także kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

 

 

W celu głębokiego oczyszczania skóry poleca się wykonać około 2-10 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej w odstępach dwutygodniowych. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej w Zielonej Górze kosztuje w granicach 120 zł.  Zarezerwuj już teraz wizytę i skorzystaj z zabiegu mikrodermabrazji diamentowej w Salonie Urody Visage.

 

4.6/5 - (10 votes)